A+ A A-

Skuodo rajono kultūros centro Daukšių moterų vokalinis ansamblis „Svaja“

Kolektyvo kredo: mes negalim sustot dainuot!

Pirmas kolektyvo susitikimas įvyko 2001 metų rugsėjį, kai Edita Šamonskienė (pirmoji meno vadovė) sukvietė keletą balsingų moterų padainuoti ansamblyje. Po kurio laiko kilo ir pavadinimas – „Svaja“. Per 15 kūrybinės veiklos gyvavimo metų sudėtis pasikeitė, tačiau meilė ir noras dalintis daina su klausytojais liko, sėkmingai tai tęsia kiekvieną dieną.

Daugiausia ansamblis atlieka populiariosios muzikos dainų, retais atvejais galima išgirsti liaudies ar klasikinės muzikos kūrinių. Kolektyvą galima pamatyti ir išgirsti rajoniniuose renginiuose, kituose Lietuvos regionų organizuojamose šventėse. Yra tokių konkursų kaip „Šilų aidai“ ir „Sidabriniai balsai“ dalyvis.

Vokalinis ansamblis „Svaja“ kiekvienais metais rudenį (spalio mėn.) tradiciškai organizuoja ansamblių šventę-koncertą „Teskamba dainos“, kuriame maloniai kviečiami dalyvauti ne tik rajono kolektyvai, bet ir svečiai iš kitų miestų ar net užsienio.

Repeticijų laikas ir vieta – pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19.30 val. Daukšių bendruomenės namuose (Mosėdžio g. 40, Daukšių k., Skuodo r.).
Kolektyvo vadovė – tel. (8 440) 51 581.

Kontaktai

Gedimino g.1, LT-98140 Skuodas

Tel. (8 440) 51581
El. paštas direktorius@skuodokc.lt

Įmonės kodas 174591063

Skuodo rajono kultūros centras, 2014
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Log in or Sign up