Logo
Spausdinti šį puslapį

Skuodo rajono kultūros centro mišrus choras „Apuolė“

Skuodo rajono kultūros centro mišrus choras „Apuolė“

Kolektyvo kredo: Dainuojantis žmogus – laimingas žmogus!

Choras „Apuolė“ – pats seniausias, ilgaamžiškiausias kolektyvas Skuodo rajone, gyvuojantis nuo 1950 metų. Per šitiek metų ne tik pats laikmetis pasikeitė, keitėsi vadovai, nariai, tačiau niekada neišblėso skuodiškių meilė dainai, muzikai, noras puoselėti chorinę muziką ir garsinti Skuodo vardą Lietuvoje ir už jo ribų.

Jau beveik 20 metų chorinės muzikos kultūrą puoselėja ir kolektyvo meninį lygį kelia vadovė Kristina Rimienė. Džiaugiasi, kad kiekvienais metais kolektyvas pasipildo vis naujais nariais.

Kolektyvas dalyvauja ne tik rajoniniuose renginiuose, bet ir visose Respublikinėse dainų šventėse (Vilnius), Vakarų Lietuvos krašto dainų šventėse (Klaipėda), sakralinės muzikos koncertuose (Skuodas, nuo 2004 m), chorų šventėse Pakruojyje („Beauštanti aušrelė“), Kretingoje („Aš atidarysiu dainų skrynelę“), Akmenėje, Plungėje, Nicoje (Latvijos Respublika).

Choras renginiams, miesto šventėms gali pasiūlyti įvairų repertuarą: nuo liaudies dainų, romansų iki klasikinių chorinės ir sakralinės muzikos kūrinių ar dainų švenčių repertuarų.

Kolektyvas džiaugiasi 2017 metais Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurse gautu II laipsnio diplomu, o 2018 metais, po respublikinių perklausų į Dainų šventę „Vardan tos...“, suteikta II kategorija. Tai didelio darbo ir pastangų įvertinimas chorui ir jo vadovei.

Repeticijų laikas ir vieta – trečiadieniais nuo 17.30 val. Skuodo rajono kultūros centre (Gedimino g.1, Skuodas).
Kolektyvo vadovė – Kristina Rimienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Apie kolektyvo veiklą ir keliones galima rasti socialiniame tinklapyje „Facebook“ paskyroje – Skuodo mišrus choras „Apuolė“.

Visos Teisės saugomos © 2014. Draudžiama kopijuoti be Skuodo rajono kultūros centro sutikimo. Gavus sutikimą būtina nurodyti www.skuodokc.lt kaip informacijos šaltinį.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas