A+ A A-

Humoro festivalis Skuode

64208312 1209843205863150 6504820612236574720 n

SKUODE JUOKSIS DZŪKAI, AUKŠTAIČIAI IR ŽEMAIČIAI

Dzūkiško humoro dozę atveš tolimiausi svečiai - žiūrovų pamėgtoji MTV iš Varėnos r. Matuizų (vadovė Irena Čeplikienė). Programoje „Saulutė šviečia - pašokti kviečia“ trys ugningos moterys atidarys šokių mokyklą. Joje apsilankys ir du žavūs jaunuoliai... Dzūkai taikliai pašiepia norinčius kuo greičiau praturtėti, bet kokia kaina surasti savo laimę. Šis kolektyvas išsiskiria raiškia vaidyba, gyvu dainavimu ir uždegančiais šokiais... Užpernai vykusiame LRT televizijos projekte „Lietuvos humoro lyga“ MTV laimėjo pirmąją vietą.
Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Radviliškio r. Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė). Scenoje pažirs „Meilės kibirkštys“. Jie juoksis iš pastangų suderinti širdies ir piniginės reikalus, iš netikusių žmonių tarpusavio santykių. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, šaržuota vaidyba, smagiomis dainomis ir improvizacijomis.
Žemaičių garbę gins du kolektyvai. SMAGURIAI iš Akmenės r. Ventos (vadovas Alvydas Vaičiakauskas) parodys, koks būna „Pavasaris miške“. Artistai scenoje pavirs žvėrimis ir žvėreliais, kuriuos kamuos žmogiškos ydos ir silpnybės. Ventiškiai džiugins žaismingomis aktualijomis, žinomų dainų parodijomis. KANAPIS iš Telšių r. Nevarėnų (vadovas Albinas Šmukšta) programoje „Klauskite “Kanapio“ atsakinės į žiūrovų klausimus, dalins patarimus nusiminusiems ir nusivylusiems. Trys šaunūs vyrai propaguoja švelnų humorą, kviesdami į viską žvelgti linksmiau.
Koncertą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus. Jis paskaitys ironiškų eilėraščių ir epigramų. Žiūrovai galės įsigyti neseniai V. Vičiaus išleistą knygutę
„Parduodama“.
Juoksitės net dvi valandas, o bilieto kaina tik 5 eurai. Juokimės kartu!

Daugiau šioje kategorijoje: « Medijų meno festivalis kviečia dalyvauti

Kontaktai

Gedimino g.1, LT-98140 Skuodas

Tel. (8 440) 51581
El. paštas direktorius@skuodokc.lt

Įmonės kodas 174591063

Skuodo rajono kultūros centras, 2014
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Log in or Sign up