A+ A A-

Paroda „Pro fotoobjektyvą žvilgterėjus...“ Skuode

Nuo spalio 8 dienos Skuodo rajono kultūros centre veikia Danutės Lekniuvienės fotonuotraukų paroda „Pro fotoobjektyvą žvilgterėjus...“.

Kaip pati parodos autorė teigia: „Fotografavimo pradmenis įgijau besimokydama Klaipėdos A. Venclovos pedagoginėje mokykloje. Nuo to laiko retai kada išsiskiriu su fotoaparatu. Fotografuodama kalbinu viską, kas man įdomu: žmones, vabalus, peizažus, rūko lašelių vėrinius, įvairius kontrastus... O kalbinamas visada turi, ką pasakyti.
Šioje parodoje stengiuosi paryškinti žemaičių tautinio kostiumo ir jį vilkinčio žmogaus grožį, skiriu dėmesį ir mūsų regiono tautiniam paveldui, buities savitumui.
Anksčiau teko dalyvauti Skuodo r. savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos organizuotame projekte kraštiečio poeto S. Jonausko jubiliejiniams 65 - iesiems metams ir kūrybai pažymėti.
Parodos įvairia tematika buvo surengtos Skuodo r. Rukų kaimo bendruomenės namuose, bent porą kartų Šačių seniūnijoje, Skuodo r. savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje bei Mosėdžio, Šauklių, Aleksandrijos filialuose, Plungėje, Šventojoje, Šilutėje, Klaipėdos I. Simonaitytės bibliotekoje, Skuodo informacijos centre, Šatraminiuose, Kivylių dvare...
Gimiau Šilutėje, vaikystės, paauglystės, jaunystės metai, kaip ir dabartis, tampriai susiję su Skuodu, jo apylinkėmis, kaimais, todėl kūryboje (tiek poezijoje, tiek fotografijoje) galima aptikti ir vieno, ir kito krašto atspindžius. Esu įsitikinusi, jog šių kraštų grožio ir traukos (Pamario ir Žemaitijos) nei iš širdies, nei iš dainos neįmanoma ištrinti!
Dirbau Skuodo r. vidurinėje mokykloje (tada vienintelėje miesto vidurinėje mokykloje) dailės ir braižybos mokytoja, ilgus metus mokytojavau ir direktoriavau Rukų pagrindinėje mokykloje, dirbau direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aleksandrijos pagrindinėje mokykloje, mokytoja Šačių pagrindinėje mokykloje.
Be fotografavimo rašau eiles, prozą, daug keliauju, ieškau paties gražiausio kadro, randu naujus ir naujus hobius.
Džiaugiuosi, kai darbai palieka atspindžius žiūrovo širdyje.“

Kviečiame visus aplankyti parodą ir pasidžiaugti Danutės Lekniuvienės užfiksuotais kadrais. 

Kontaktai

Gedimino g.1, LT-98140 Skuodas

Tel. (8 440) 51581
El. paštas direktorius@skuodokc.lt

Įmonės kodas 174591063

Skuodo rajono kultūros centras, 2014
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Log in or Sign up