Logo
Spausdinti šį puslapį

Apdovanojimą už Žemaitijos krašto folkloro tradicijų išlaikymą ir tęstinumą parsivežė mosėdiškiai

Apdovanojimą už Žemaitijos krašto folkloro tradicijų išlaikymą ir tęstinumą parsivežė mosėdiškiai

Praėjusį penktadienį, gegužės 13 d., Kretingos muziejuje Etninės kultūros globos taryba prie LR Seimo ir Žemaitijos regioninė etninės kultūros globos taryba organizavo Žemaitijos regiono nusipelniusių etninei kultūrai asmenų ir folkloro ansamblių pagerbimą.

Etninės kultūros globos tarybos misija – užtikrinti tautos etninio identiteto apsaugą ir etninės kultūros valstybinę globą. O regioninės tarybos tikslas – daryti įtaką etninės kultūros sklaidai etnografiniuose regionuose, laiduojančiai regioninio savitumo išsaugojimą, tautinio tapatumo ir savimonės stiprinimą, užtikrinti etninės kultūros paveldo apsaugą ir gyvosios tradicijos plėtrą, etninės kultūros objektų ir subjektų globą, įtraukti į etninės kultūros veiklą suinteresuotas institucijas, visuomenines organizacijas, vietos bendruomenes.

Į šių dviejų tarybų akiratį pakliuvo ir buvo pastebėtas Skuodo rajono kultūros centro Mosėdžio skyriaus folkloro ansamblis, kuriam vadovauja Vita Pajarskienė. Kolektyvui įteikta padėka už Žemaitijos krašto folkloro tradicijų išlaikymą ir tęstinumą. Apdovanojimą įteikė Etninės kultūros globos tarybos pirmininkas Virginijus Jocys.

Nominantus pasveikino Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė, Skuodo rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjas Gintas Andriekus, Skuodo rajono kultūros centro direktorius Vidmantas Valinskis.

Sveikiname kolektyvą!

Skuodo rajono kultūros centro informacija

Visos Teisės saugomos © 2014. Draudžiama kopijuoti be Skuodo rajono kultūros centro sutikimo. Gavus sutikimą būtina nurodyti www.skuodokc.lt kaip informacijos šaltinį.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas