Logo
Spausdinti šį puslapį

Skuodo rajono kultūros centro vaidintojų trupė „Giva“

Skuodo rajono kultūros centro vaidintojų trupė „Giva“

Kolektyvo kredo: mes – jėga!

2015 metais kultūros centro režisierė Gražina blaškėsi paskendusi kūrybinėse mintyse ir galiausiai apsisprendė suburti linksmą, drąsią ir improvizuojančią vaidintojų trupę. Norinčių save išreikšti scenoje buvo atrasta nesunkiai, tad taip ir gimė trijų moterų ir vieno vyro šaunus kolektyvas.

Vaidintojų trupė dar tik keletą metų džiugina savo spektakliais, tačiau didžiausiu pasiekimu laiko žiūrovų juoką. Kolektyvas pasirodo Skuodo ir aplinkinių rajonų kultūros centruose, bendruomenėse. Teko dalyvauti klojimų teatrų festivalyje „Prie klėtelės“ Kvėdarnoje. Kad vaidinimai būtų įsimintinesni, juos papildo dainomis, gitaros ir akordeono skambesiu.

Vaidintojų trupė „Giva“ sugeba išsisukti iš bet kokios situacijos ir aplinkybės, erdvė, vieta didelės reikšmės tam neturi.

Repeticijų laikas ir data – antradieniais ir trečiadieniais 17 val. Skuodo rajono kultūros centre (Gedimino g. 1, Skuodas).
Kolektyvo vadovė – Gražina Ronkaitienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Visos Teisės saugomos © 2014. Draudžiama kopijuoti be Skuodo rajono kultūros centro sutikimo. Gavus sutikimą būtina nurodyti www.skuodokc.lt kaip informacijos šaltinį.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas