Logo
Spausdinti šį puslapį

Skuodo rajono kultūros centro Barstyčių skyriaus liaudiškos muzikos kapela „En par kūna“

Skuodo rajono kultūros centro Barstyčių skyriaus liaudiškos muzikos kapela  „En par kūna“

Kolektyvo tikslas – užsiimti mėgstama veikla, linskminti žmones.

Jau keletą metų kartas nuo karto susibėgdavo barstytiškiai mėgėjai muzikantai į būrį sau ir kitiems padainuoti gerai žinomą dainą. O lemtingą 2014 metų rudenį vienas bažnyčios choristas, buvęs estradinio ansamblio būgnininkas Justinas Gedminas, matydamas dar vieną savo miestelio kolektyvą, ryžtingai ėmėsi iniciatyvos ir sukūrė kapelą, kuri dar ir šiandien daug koncertuoja ir džiugina savo klausytojus.

Kolektyvo repertuaras yra platus, nuo liaudies dainų, romansų iki primirštų praėjusių dešimtmečių dainų ir populiarių šių dienų melodijų. Juos sutikti galima įvairiose šventėse ir renginiuose ne tik Skuodo rajone, bet ir įvairiuose Lietuvos kampeliuose.

Repeticijų laikas ir vieta – pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19 val. Barstyčių kultūros centro salėje (mokyklos pastatas, Salantų g. 14, Barstyčių mstl., Skuodo r.).
Kolektyvo vadovas – Kazys Martinkus, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Visos Teisės saugomos © 2014. Draudžiama kopijuoti be Skuodo rajono kultūros centro sutikimo. Gavus sutikimą būtina nurodyti www.skuodokc.lt kaip informacijos šaltinį.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas