A+ A A-

Įgyvendintas projektas „Mobili kultūros ir meno erdvė“

Dar pavasarį Skuodo rajono kultūros centras dalyvavo lietuviško tinklo „Maxima“ socialinės atsakomybės projekte „Mes – bendruomenė“, kuris vyksta jau septintus metu, o šiandien džiaugiasi įsigytu nauju inventoriumi ir įgyvendintomis veiklomis.

„Mes – bendruomenė“ – tai iniciatyvų konkursas, skirtas prisidėti prie visos Lietuvos bendruomenių, kuriant alternatyvias edukacijos, laisvalaikio ir pramogų erdves, didinant neformalaus mokymosi ir užimtumo galimybes bei vystant edukacijos, kultūros, sporto infrastruktūrą. Šiemet „Maxima“ iš viso bendruomenių idėjų įgyvendinimui skyrė rekordinę sumą pinigų – 100 tūkst. eurų.

Tarp keturiolikos šių metų nugalėtojų ir Skuodo rajono kultūros centras, kuris parašė projektą „Mobili kultūros ir meno erdvė“. Šio projekto pagrindinis tikslas – sukurti jaukią, modernią, patrauklią aplinką kultūros ir meno renginiams, kuri būtų mobili ir keliaujanti įvairiose miesto erdvėse.

Laimėtas konkursas ir gautas finansavimas palengvino kultūros centro gerbūvį, pagerins organizuojamų renginių kokybę: įsigyta scenos pakyla (24 kv. m.), kuri lengvai sumontuojama, gali būti eksploatuojama iš vienos vietos į kitą. Šalia scenos pakylos įsigytos sulankstomos lauko kėdės, kad žiūrovams būtų patogu stebėti pasirodymus. O nupirktos burbulinės lauko lemputės paįvairins renginių erdvės apšvietimą, scenografiją, pagyvins, suteiks jaukumo, šilumos ir patrauklumo. Šis inventoriaus įsigijimas leis surengti kamerinių ir išskirtinių kultūros bei meno renginių netradicinėse miesto ar rajono erdvėse. Kultūra būtų keliaujanti, nepririšta tik prie vienos erdvės.

Gavus visas šias priemones buvo surengti nuostabūs susitikimai-mokymai „Įkvėpk pozityvo“ su žinomais Lietuvos aktoriais, visuomenės veikėjais, kurie pasidalino savo patirtimi ir įkvėpė žmones nepasiduoti negandoms, motyvavo džiaugtis gyvenimu, klausyti širdies. Be galo džiaugiamės, kad šių susitikimų metu Skuode lankėsi Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorius Leonardas Pobedonoscevas su paskaita „Atrask save keliaudamas“, Klaipėdos dramos teatro aktorė, SMK dėstytoja, TV, radijo laidų ir renginių vedėja Eglė Jackaitė su paskaita „Klausyk savo širdies“ ir Lietuvos kino, teatro, televizijos aktorė, knygos „Puodelis kavos prie jūros“ autorė Justė Zinkevičiūtė su paskaita „Kelionė iš proto į širdį“.

Vasarą, per Žolines visi klausėmės, šokome ir dainavome kartu su atlikėju Vidu Bareikiu, kuris tap pat, buvo šio projekto dalis.

Prie šio laimėjimo prisidėjo ir mieli Skuodo bei rajono gyventojai, pažįstami, draugai, artimieji. Kiekvienas Jūsų balsas buvo labai svarbus balsuojant ir palaikant mūsų idėją. Sakome be galo didžiulį ačiū. Kad projektas būtų sėkmingai įgyvendintas, prie jo 30 procentų visos sąmatos vertės prisidėjo ir Skuodo rajono savivaldybė. Ačiū! Ir žinoma, nuoširdžiai dėkojame tinklui MAXIMA LT, UAB, kad atrinko mūsų projektą tarp geriausių, kad patikėjo mūsų idėja bei padėjo ją įgyvendinti, skirdami finansavimą.

Skuodo rajono kultūros centro informacija

AtnaujintaPenktadienis, 08 spalio 2021 10:28

Kontaktai

Gedimino g.1, LT-98140 Skuodas

Tel. (8 440) 51581
El. paštas direktorius@skuodokc.lt

Įmonės kodas 174591063

Skuodo rajono kultūros centras, 2014
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Log in or Sign up