A+ A A-

Skuodo rajono kultūros centro Aleksandrijos skyriaus teatro trupė „Truikinų septynetas“

Kolektyvo veikla prasidėjo 2017 m., kai susibūrė septyni aleksandriškiai – teatro mėgėjai. Per pirmą šių metų pusmetį jau pastatytas spektaklis „Pasimatymas sodo namelyje“ pagal K. Saja, ir parodytas keliuose seniūnijos renginiuose bei kaimyniniame rajone. Teatras įsikūręs Skuodo rajono kultūros centro Aleksandrijos skyriuje.

Kolektyvo vadovė – Vilija Štombergienė, mob. 8 687 80 355, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Skaityti daugiau ...

Skuodo rajono kultūros centro Šačių skyriaus Rukų kaimo liaudiškos muzikos kapela „Gaspadorius“

Kolektyvas susikūrė 2004 m., kuriame smagias dainas traukia 9 vyrai.
Liaudiškos muzikos kapela dalyvauja įvairiuose koncertuose visoje Lietuvoje ir už jos ribų.
Daugiausia kolektyvo atliekamą repertuarą sudaro lietuvių liaudies dainos, taip pat keletas kūrinių iš lietuviškos estrados bei savos kūrybos dainos.
Kolektyvo vadovas – Gintautas Petrauskas, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skaityti daugiau ...

Skuodo rajono kultūros centro Mosėdžio skyriaus „Etiudo studija“

Kolektyvas susikūrė 2015 m., kuriame aktyviai dalyvauja 11 merginų ir moterų.
„Etiudo studija“ ruošia temines, literatūrines, muzikines improvizacijas, inscenizacijas. Debiutavo su literatūrine, muzikine improvizacija „Pasiklydęs Angelas“, kuri buvo skirta adventiniam laikotarpiui. Šiuo metu ruošiama inscenizacija „Sodo pasaka“ ir teminė, muzikinė kompozicija „Esi tik viena...", skirta Motinos dienos šventei.
Kolektyvo vadovė – Bronislava Gadeikienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skaityti daugiau ...

Skuodo rajono kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“

Kolektyvas susikūrė 2003 metais, kuris dar skirstosi į didįjį ir mažąjį ansamblius.

Per savo 13-os metų gyvavimą ansamblis koncertavo ne tik įvairiuose Lietuvos miestuose bei rajonuose, bet ir už jo ribų. Dalyvavo Telšiuose, Pakruojyje, Mažeikiuose, Vilniuje, Kaune, Palangoje, Nicoje (Latvijos r.). Šiam ansambliui yra suteikta I kategorija, respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurse „Sidabriniai balsai“ - II laipsnio laureatų diplomas, 2006 m. Lietuvos vokalinių ansamblių šventėje – konkurse „Šilų aidai“ - I vietos laimėtojas.

Dažniausiai atliekamas repertuaras:
Mažasis ansamblis dainuoja senovines estradines, retro, bei šiuolaikines pop estrados dainas;
Didžiojo ansamblio „Vaivorykštė“ repertuaras gana įvairus, nuo išplėtotų lietuvių liaudies, bei originalių lietuvių kompozitorių dainų. Taip pat, repertuare vyrauja užsienio kompozitorių dainos. Ansamblis atlieka ir sakralinės muzikos kūrinius.

Kolektyvo vadovė - Kristina Rimienė (nuo 2003 m.), el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Skaityti daugiau ...

Skuodo rajono kultūros centro mišrus choras „Apuolė“

Kolektyvas susikūrė 1950 metais ir jau skaičiuoja 66-uosius gyvavimo metus. Jame  dainuoja 24 choristai, atsidavę muzikai saviveiklininkai. 
Pagrindinė kolektyvo veikla: dalyvauja visose respublikinėse Dainų šventėse, sakralinės muzikos šventėse Skuode (nuo 2004), chorų šventėse Pakruojyje „Beauštanti aušrelė" (2 kartai), chorų šventėse Klaipėdoje, Kretingoje, Nicoje (Latvijos Respublika) (su jais draugauja virš 15 metų), įvairūs koncertai Skuodo rajono kultūros centro renginiuose, rajono ir kaimyninių rajonų bažnyčiose. 

Mišrių chorų kategorijoje choras „Apuolė" turi III-iąją kategoriją.
Daugiausia kolektyvo atliekamą repertuarą sudaro chorinės muzikos kūriniai (dainų švenčių repertuaras, nauji chorinės muzikos kūriniai, sakralinė chorinė muzika). 

Kolektyvo vadovė - Kristina Rimienė (nuo 1999 m.), el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skaityti daugiau ...

Skuodo rajono kultūros centro Daukšių moterų vokalinis ansamblis „Svaja“

Kolektyvas susikūrė 2001 metais, kuriame dainuoja 6 moterys. 
Ansamblis aktyviai koncertuoja savo ir kitų rajonų kultūros centrų organizuojamuose koncertuose, bendruomenių šventėse, vasaros šventėse, valstybinių švenčių minėjimuose, respublikiniuose konkursuose: Lietuvos vokalinių ansamblių šventėje–konkurse „Šilų aidai“ ir  respublikiniame solistų ir vokalinių ansamblių konkurse „Sidabriniai balsai“. Taip pat, rengia koncertus senelių namuose, neįgaliųjų bei aklųjų draugijoms. 
Daugiausia kolektyvo atliekamą repertuarą sudaro populiarioji muzika, lietuvių liaudies originalios ir harmonizuotos dainos, lietuvių kompozitorių dainos, klasikinės dainos. 
Kolektyvo vadovė – Kristina Petrauskienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Skaityti daugiau ...

Skuodo rajono kultūros centro folklorinis ansamblis „Vereta“

Kolektyvas gyvuoja nuo 1987 metų, kuriame, puoselėjant liaudies tradicijas, dalyvauja 19 folkloristų.

Folkloro ansamblis per beveik 30 gyvavimo metų nuveikė ir vis aktyviai dalyvauja: projektuose – „Adventiniu taku į Kalėdų šviesą" – 2011, 2012, 2013;
Festivaliuose – „Baltica – 2011", tarptautinis festivalis Vilniuje su programa „Devynias suodas", tarptautinis festivalis Plungėje „Saulelė raudona" 2012, tarptautinis festivalis „Duonos ir medaus festivalis" Nadolės mieste (Lenkijos respublika) 2013, tarptautinis folkloro festivalis „Liob šuokt, liob dainiout... " Skuode.
Kalendorinėse šventėse – „Žeima, žeima biek iš keima" – užgavėnių tradicijų perteikimas. 2011, 2012, 2013, 2014, 2015; „Mažosios velykėlės" – velykiniai papročiai ir tradicijos 2011, 2012, 2013, 2014, 2015;
Folkloro šventėje Barstyčiuose „Pri didiuojė kūlė" - 2011, 2012, 2013;
Senųjų amatų, archajinės muzikos ir karybos festivalyje „Apuolė" ant Apuolės piliakalnio – 2011, 2012, 2013;
Dainų šventėje „Laimužės lemta". Programa „Ir išaušo panedielis", 2014;
Šilinių šventėje Abakų Lurdo grotoje, Kretingos raj. Kartena, 2015.
Daugiausia kolektyvo atliekamą repertuarą sudaro žemaičių krašto dainas. Puoselėja ir perduoda atvelykio, advento, užgavėnių ir kitų kalendorinių švenčių tradicijas. Parengia įvairias koncertinės programas.
Kolektyvo vadovė - Sigita Žiemelienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skaityti daugiau ...

Skuodo rajono kultūros centro Mosėdžio skyriaus jaunuolių tautinių šokių grupė

Kolektyvas gyvuoja nuo 1996 metų, kuriame šoka 8 merginos ir 8 vaikinai. Jaunuolių tautinių šokių kolektyavs 2009 m. ir 2014 m. dalyvavo pasaulio lietuvių dainų šventėje. Taip pat, koncertavo Latvijos Respublikoje: Bartoje, Durbėje, Rucavoje. Kiekvienais metais dalyvauja rajoninėse moksleivių dainų šventėse, taip pat vietinės reikšmės renginiuose.
Daugiausia kolektyvo atliekamą repertuarą sudaro lietuvių liaudies tautiniai šokiai.
Šiuo metu repertuare ruošiamas 2016 metų respublikinės moksleivių dainų šventės repertuaras.
Kolektyvo vadovė - Zita Šlečkuvienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skaityti daugiau ...

Skuodo rajono kultūros centro Šačių skyriaus ritminių šokių grupė

Kolektyvas susikūrė visai neseniai – 2015 metais, kuriame šoka 7 merginos.
Pagrindinė kolektyvo veikla – koncertuoja ir talkina įvairiuose renginiuose rajone ir už jo ribų.
Daugiausia kolektyvo atliekamą repertuarą sudaro šiuolaikiniai šokiai.
Kolektyvo vadovė - Jūratė Bagočienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skaityti daugiau ...

Skuodo rajono kultūros centro Šačių skyriaus moterų vokalinis ansamblis

Kolektyvas gyvuoja nuo 2009 metų, kuriame dainuoja 7 moterys.
Vokalinis ansamblis koncertuoja įvairiuose renginiuose rajone ir už jo ribų.
Daugiausia kolektyvo atliekamą repertuarą sudaro lietuvių liaudies dainos, (akapela) modern pritarimu, populiarios dainos su fonograminiu pritarimu.
Kolektyvo vadovas - Kamilijus Venckus, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skaityti daugiau ...
Prenumeruoti šį RSS naujienų kanalą

Kontaktai

Gedimino g.1, LT-98140 Skuodas

Tel. (8 440) 51581
El. paštas direktorius@skuodokc.lt

Įmonės kodas 174591063

Skuodo rajono kultūros centras, 2014
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Log in or Sign up