A+ A A-

Skuodo rajono kultūros centro Barstyčių skyriaus stilizuotų šokių kolektyvas „Kvietkos“

Kolektyvo kredo: gerai ir su nauda, kūnui ir sielai praleisti laiką.

Kolektyvo susikūrimą iniciavo viena iš narių Vilma Nikartienė, kai 2016 metais susirinko moterys, norinčios save išbandyti naujoje veikloje, patikrinti savo galimybes. O kai bandymas pavyko, toliau sėkmingai tęsia veiklą ir nenutraukia pamėgto užsiėmimo.

Šokių kolektyvas „Kvietkos“ papuošia įvairius rajono renginius, vyksta į šokių festivalius „Tuo ritmu“, respublikinį festivalį-konkursą „Gintarinė žiemužė“ (Nida). Pastarajame festivalyje 2017 metais užėmė III vietą. Tai didelis pasiekimas ir laimėjimas per trumpą laiką, taip pat motyvacija tolimesniems darbams ir siekiams.

Kolektyvas gali pasiūlyti įvairių stilių šokius: nuo liaudiškų iki retro, kantri stilių (čigonų „Žalios akys“, „Samba Do Brasil“, „Sofia“, „Suk suk rateli“, „Kantri“, retro stiliaus„Stasė“).

Repeticijų laikas ir vieta – pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 12 val. Barstyčių kultūros centro salėje (mokyklos pastatas, Salantų g. 14, Barstyčių mstl., Skuodo r.).
Kolektyvo vadovė – Gražina Martinkienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Kontaktai

Gedimino g.1, LT-98140 Skuodas

Tel. (8 440) 51581
El. paštas direktorius@skuodokc.lt

Įmonės kodas 174591063

Skuodo rajono kultūros centras, 2014
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Log in or Sign up