A+ A A-

Skuodo rajono kultūros centro Mosėdžio skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Volungėlės“

Kolektyvo kredo: dainuoti taip, kad akys viską pasakytų!
Tikslas – nuolat tobulėti ir savo koncertine veikla džiuginti žiūrovus.

„Paprastai volungėlės pasirodo tik tada, kai medžiai jau būna sužaliavę ir savo skaidriuoju švilpimu nuskaidrina visų širdis. Kas iš vaikystės nepamėgdžiojo volungės garsų: „Ieva ieva neganyk po pievą“, kas nesidžiaugė jų aukso geltonumu, papuoštu juodomis juostelėmis sparnuose, uodegėlėse ir prie mažų akelių. Mes visi džiaugiamės paukštelio gražumu.“ – būtent taip prisistato šis ansamblis.

Turbūt tai ir įkvėpė susirinkusias moteris pasivadinti vienu gražiausiu mūsų krašto giedančio paukštelio vardu. Iš pradžių susirinkusios auklėtojos, mokytojos dainavusios dėl savęs, savo malonumui ir užimtumui, o nuo 1999 metų pradėta skaičiuoti kolektyvo kūrybinė veikla.

Per beveik 20 gyvavimo metų ansamblis yra sukaupęs gražų repertuarą – populiariosios, sakralinės ir klasikinės muzikos kūrinių. Kažkada parašytas projektas „Tarptautinė chorinės muzikos šventė Mosėdyje“ vyksta iki šiol. Parengta kalėdinė-muzikinė pasaka „Laiškai iš dangaus“, Motinos dienos – „Širdis mamai“, „Tik negesink šviesos“, adventiniai muzikos vakarai „Tyli naktis“, „Tą naktį“, „Angelo širdis“ ir daugelis kitų švenčių programų. Daug dalyvauta atlaiduose, bendruomenių šventėse ne tik rajone, bet ir už jo ribų. Kolektyvas rengia vokalinę ansamblių šventę „Melodija mana“.

Kolektyvas yra konkursų dalyvis. Štai 2008 metais Lietuvos vokalinių ansamblių šventėje-konkurse „Šilų aidai“ užėmė II vietą, o 2010 metais respublikiniame solistų ir vokalinių ansamblių konkurse „Sidabriniai balsai“ pelnė II laipsnio diplomą.
Vokalinis ansamblis „Volungėlės“ bendrauja ir bendradarbiauja su Vokietija, vyko į Friesacko miestelio muzikos šventę, Latvijos Respublikos Bartos ir Durbės miestelių renginius.

Repeticijų laikas ir vieta – antradieniais 18 val. Mosėdžio gimnazijos salėje (Salantų g. 5, Mosėdžios mstl., Skuodo r.).
Kolektyvo vadovė – Vita Pajarskienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Kontaktai

Gedimino g.1, LT-98140 Skuodas

Tel. (8 440) 51581
El. paštas direktorius@skuodokc.lt

Įmonės kodas 174591063

Skuodo rajono kultūros centras, 2014
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Log in or Sign up