A+ A A-

Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų festivalio „Atspindžiai“ laureatai

Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų apžiūra–šventė „Atspindžiai“ – tai pati didžiausia Lietuvos miestų ir rajonų centrų mėgėjų teatrų šventė. Ji rengiama kasmet nuo 1991 – ųjų metų. Ją iniciavo Lietuvos liaudies kultūros centro teatro skyriaus specialistai, o nuo 1997 m. ji rengiama kartu su Lietuvos mėgėjų teatro sąjunga.

Šis festivalis pavadintas „Atspindžiais“ ne šiaip sau. Teatras atspindi gyvenimą – žmogaus vargus, džiaugsmus, svajones ir lūkesčius. Taip pat, tai atspindi, kaip ir kuo gyvena mėgėjų teatrai, kokias jie problemas sprendžia...

Šiemet Lietuvos nacionalinis kultūros centras surengė jau XXIII mėgėjų teatrų apžiūrą ir nuo 1991 m. parodyta daugiau kaip 600 spektaklių, sukurta per 7000 vaidmenų.

Skuodo rajono kultūros centro Žemaičių teatras perėjęs visus etapus tapo laureatais ir gruodžio 3 d. dalyvavo baigiamojoje festivalio šventėje Žemaitijos sostinėje Telšių Žemaitės dramos teatre.

Žemaičių teatro artistai – Adelė Zubienė, Rasa Bernotienė, Karolina Jokšaitė, Asta Bružaitė, Dalia Ragauskaitė, Stasys Vainoras, Tomas Matutis – vadovaujami režisieriaus Edmundo Untuliaus suvaidino komišką detektyvą „Auruoras borealis smūgis“ (autorius E. Untulis), po kurio buvo apdovanoti bei pretenduos pavasarį į nominacijas už geriausius vaidmenis.

Daugiau straipsnių:

http://www.15min.lt/kultura/naujiena/teatras/telsiuose-teatru-festivalis-atspindziai-283-721538

Skuodo rajono kultūros centro informacija

Kontaktai

Gedimino g.1, LT-98140 Skuodas

Tel. (8 440) 51581
El. paštas direktorius@skuodokc.lt

Įmonės kodas 174591063

Skuodo rajono kultūros centras, 2014
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Log in or Sign up