A+ A A-

Skuodo mišrus choras „Apuolė“ pelnė II laipsnio diplomą

Lietuvos suaugusiųjų chorų konkursas yra rengiamas likus 1 metams iki Lietuvos dainų šventės, kurį organizuoja Lietuvos nacionalinis kultūros centras ir Lietuvos chorų asociacija.
Tai konkursas, kurio metu yra puoselėjama chorinio dainavimo tradicija, aktyvinamas chorinis judėjimas, tobulėjimas, propaguojama lietuvių kompozitorių autorinė kūryba, skatinama kurti naujus kolektyvus, bei padeda pasirengti 2018 metų Lietuvos dainų šventei „Vardan tos...“. Taip pat, yra įvertinamas suaugusiųjų chorų meninis lygis ir išrenkami geriausi kolektyvai.
Balandžio 9 d. Gargždų kultūros centre vyko I turas, kuriame dalyvavo net 11 chorų iš Šilutės, Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Raseinių, Plungės ir iš Skuodo. Tą dieną komisijoje buvo visiems labai gerai žinomi Lietuvos chorvedžiai: Dainius Puišys, Tomas Ambrozaitis, Danguolė Beinarytė, Kastytis Barisas, kompozitoriai – Algirdas Martinaitis, Nijolė Sinkevičiūtė ir Donatas Zakaras.
Choristams teko atlikti tris laisvai pasirenkamus kūrinius – tarp jų vienas privalomas kūrinys a cappella ir iš 2018 metų dainų šventės „Vardan tos...“ Dainų dienos „Vienybė težydi“ repertuaro.
Skuodo rajono kultūros centro mišrus choras „Apuolė“ daugelį metų turėjo III kategoriją. Todėl šiais metais choristai dėjo daug pastangų, jėgų ir entuziazmo, kad pakeltų kategoriją. Džiugu ir tai, kad šiame intensyviame veiklos periode, choras pasipildė naujais nariais, kurie nepabūgo ir drąsiai kibo į darbą, siekiant gerų rezultatų svarbiame konkurse.
Kaip Skuodo rajono kultūros centro mišraus choro „Apuolė“ vadovė Kristina Rimienė teigia: „Labai didžiuojuosi choristais, kurie šauniai ir užtikrintai pasirodė Gargžduose. Mes kartu vieningai pasiekėme užsibrėžto tikslo – gavome II laipsnio diplomą.“
Didžiuojamės ir sveikiname visus choristus!

 

Skuodo rajono kultūros centro informacija

Kontaktai

Gedimino g.1, LT-98140 Skuodas

Tel. (8 440) 51581
El. paštas direktorius@skuodokc.lt

Įmonės kodas 174591063

Skuodo rajono kultūros centras, 2014
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Log in or Sign up