A+ A A-

Skuodo rajono kultūros centro „Bočių“ bendrijos mišrus choras „Harmonija“

Kolektyvo tikslas – dainuoti įvairių muzikinių stilių kūrinius, bendrauti su kitų miestų senjorų kolektyvais, dalyvauti rajono, kitų miestų ir užsienio renginiuose.

2007 metais Skuodo rajone kūrėsi asociacija „Skuodo senjorai“, labai aktyvūs, dainų ir bendravimo išsiilgę žmonės. Po kurio laiko, 2014 metais, asociacijos pavadinimas buvo pakeistas į Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Skuodo rajono bendriją. Bočiai ir toliau aktyviai būrėsi į grupeles dainuoti ir pasirodyti įvairiose šventėse. Laikui bėgant kilo mintis, kad reikia susijungti į vieną didelį ir stiprų kolektyvą, būtent tų metų pabaigoje Skuodo rajono kultūros centre susikūrė mišrus choras „Bočiai“, kuriems tada vadovavo Monika Andriekutė. Nuo 2015 metų chorą į savo rankas perėmė Audronė Anužienė ir draugiškai nusprendė jį pavadinti „Harmonija“.

Kolektyvas savo atliekamu repertuaru populiarina lietuvių patriotines ir liaudies dainas, skatina jaunosios kartos pilietiškumą. Choras dainuoja ir populiarias XX amžiaus dainas, jas atgaivina kitokiu atlikimu ir interpretacija.

Mišrus choras „Harmonija“ kasmet dalyvauja LPS „Bočiai“ Žemaitijos zonose rengiamose šventėse, du kartus vyko į Vilniuje organizuojamą bočių dainų šventę, rengia susitikimus su aplinkinių rajonų bočiais. Tradicija tapo minėti Gedulo ir vilties dieną. 2017 metais kartu su Skuodo Švč. Trejybės bažnyčios choru paruošę kalėdinių giesmių repertuarą, dalyvavo mišiose ne tik Skuode, bet ir Klaipėdos Taikos Karalienės bažnyčioje „Kalėdinių giesmių festivalyje“. Yra planuojama vykti ir į Tverų bažnyčią, kur giedos šios parapijos atlaiduose. Be to artimai bendrauja ir bendradarbiauja su Latvijos Respublikos Priekulės ir Liepojos miestų senjorais.

Kolektyvas kiekvienais metais tęsia tradicijas, būna aktyviu ir ambicingu visuomenės sluoksniu, siekia dalyvauti ne tik rajoniniuose, bet ir respublikiniuose renginiuose.

Repeticijų laikas ir vieta – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. Skuodo rajono kultūros centre (Gedimino g.1, Skuodas).
Kolektyvo vadovė – Audronė Anužienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
Joomla Extensions powered by Joobi

Kontaktai

Gedimino g.1, LT-98140 Skuodas

Tel. (8 440) 51581
El. paštas sekretore@skuodokc.lt

Įmonės kodas 174591063

Skuodo rajono kultūros centras, 2014
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Log in or Sign up