A+ A A-

Skuodo rajono kultūros centro moterų choras „Apuolė“

Kolektyvo kredo: Dainuojantis žmogus – laimingas žmogus!

Choras „Apuolė“ – pats seniausias, ilgaamžiškiausias kolektyvas Skuodo rajone, gyvuojantis nuo 1950 metų. Per šitiek metų ne tik pats laikmetis pasikeitė, keitėsi vadovai, nariai, tačiau niekada neišblėso skuodiškių meilė dainai, muzikai, noras puoselėti chorinę muziką ir garsinti Skuodo vardą Lietuvoje ir už jo ribų.

Kolektyvas dalyvauja ne tik rajoniniuose renginiuose, bet ir visose Respublikinėse dainų šventėse (Vilnius), Vakarų Lietuvos krašto dainų šventėse (Klaipėda), sakralinės muzikos koncertuose (Skuodas, nuo 2004 m), chorų šventėse Pakruojyje („Beauštanti aušrelė“), Kretingoje („Aš atidarysiu dainų skrynelę“), Akmenėje, Plungėje, Nicoje (Latvijos Respublika).

Choras renginiams, miesto šventėms gali pasiūlyti įvairų repertuarą: nuo liaudies dainų, romansų iki klasikinių chorinės ir sakralinės muzikos kūrinių ar dainų švenčių repertuarų.

Kolektyvas džiaugiasi 2017 metais Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurse gautu II laipsnio diplomu, o 2018 metais, po respublikinių perklausų į Dainų šventę „Vardan tos...“, suteikta II kategorija. Tai didelio darbo ir pastangų įvertinimas chorui ir jo vadovei.

Repeticijų laikas ir vieta – pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18 val. Skuodo rajono kultūros centre (Gedimino g. 1, Skuodas).
Kolektyvo vadovė Rasa Andersen.

Apie kolektyvo veiklą ir keliones galima rasti socialiniame tinklapyje „Facebook“ paskyroje – Skuodo moterų choras „Apuolė“.
Joomla Extensions powered by Joobi

Kontaktai

Gedimino g.1, LT-98140 Skuodas

Tel. (8 440) 51581
El. paštas sekretore@skuodokc.lt

Įmonės kodas 174591063

Skuodo rajono kultūros centras, 2014
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Log in or Sign up