A+ A A-

Skuodo rajono kultūros centro Barstyčių skyriaus folkloro ansamblis "Barstītē“

Kolektyvo tikslas – išsaugoti mūsų senolių tradicijas, dainas, šokius ir pasakojimus.

1983 metais folkloro ansamblį sukūrė tuomet Barstyčių kultūros namų direktore dirbusi Eugenija Kochienė.

Kolektyvas dainuoja ir šoka savo apylinkėse ir kitų Žemaitijos regionuose išmoktas liaudies dainas ir šokius. Turi parengęs įvairių koncertinių programų: „Rytele“, „Rodens vakars“, „Vardėnės“, „Dainės į šuoke aple šėrdi“, „Šauniausės kaima puoruos rinkėma“, „Piršlybas“ ir kt. Daro adventines popietes, Užgavėnes, atlieka ir atskiras romansų programas. Į pagalbą koncertų metu pasitlekia armonikos, basedlės ir būgnų skambesį.

Ansamblis aktyviai dalyvauja respublikinėse dainų šventėse, tarptautiniuose folkloro festivaliuose „Baltica“, „Atataria lamzdžiai“, „Liob šuokt, liob dainiout...“, „Gėid vuolungelė“, „Bieg opelė vingordama“ ir kitose miestų ir miestelių šventėse. Bendrauja ir bendradarbiauja su Latvijos Respublikos Priekulės, Grobinos ir Aizputės miestais.

Barstyčių folkloro ansamblis 2013 metais išleido kompaktines CD ir DVD plokšteles „Barstītē“. Dainos. Šokiai.“.

Repeticijų laikas ir vieta – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val. Barstyčių kultūros centro salėje (mokyklos pastatas, Salantų g. 14, Barstyčių mstl., Skuodo r.).
Kolektyvo vadovė – Giedrė Balsienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Kontaktai

Gedimino g.1, LT-98140 Skuodas

Tel. (8 440) 51581
El. paštas direktorius@skuodokc.lt

Įmonės kodas 174591063

Skuodo rajono kultūros centras, 2014
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Log in or Sign up